Markaanwysers

alles | graan | vrugte | groente | skaapvleis | beesvleis | bokke | pluimvee | varkvleis

Graan

itemdatumprysverandering
Wit mielies04-303,265.000.01
Geel mielies04-303,414.000.02
Koring04-305,042.000.02
Sojabone04-307,238.000.00
Sonneblomsaad04-308,825.000.04
Sorghum04-304,260.000.00

Vrugte

itemdatumprysverandering
Piesangs04-308.23-0.18
Appels04-307.20-0.03
Lemoene04-303.910.02
Avokado's04-3011.56-0.02
Druiwe04-3013.77-0.08
Mango's04-3028.650.32
Pere04-304.27-0.37
Pynappels04-306.38-0.08
Perskes04-3011.57-0.14
Suurlemoene04-304.740.02
Kaalperskes04-305.70-0.19
Naartjies04-305.990.21

Groente

itemdatumprysverandering
Aartappels (10 kg)04-3039.860.07
Tamaties04-3010.38-0.24
Wortels04-305.040.07
Uie04-303.83-0.05
Kopkool04-303.690.12
Knoffel04-3057.430.07
Spinasie04-302.39-0.11
Patats04-303.66-0.10
Soetrissies04-3010.890.24
Brandrissies04-307.55-0.01
Pampoene04-301.97-0.06
Sampioene04-3010.71-0.52

Skaapvleis

itemdatumprysverandering
Lamsvleis A2/304-3085.010.02
Stoorlam04-3043.300.03
Lamsvleis AB2/304-3073.230.03
Lamsvleis B2/304-3066.950.00
Lamsvleis C2/304-3057.53-0.09
Gemiddeld Skoonwol04-30162.740.04

Beesvleis

itemdatumprysverandering
Beesvleis A2/304-3052.300.01
Speenkalwers04-3037.490.00
Beesvleis AB2/304-3050.970.02
Beesvleis B2/304-3046.910.00
Beesvleis C2/304-3045.080.00

Bokke

itemdatumprysverandering
Boklammers (onder 30 kg)04-3055.17-0.06
Boklammers Medium (30 - 40 kg)04-3049.730.01
Boklammers Groot (meer as 40 kg)04-3042.12-0.04
Ooie (bokke)04-3042.12-0.05

Pluimvee

itemdatumprysverandering
Pluimvee gevries04-3027.43-0.02
Pluimvee vars04-3027.28-0.03
Pluimvee (IQF)04-3026.16-0.04

Varkvleis

itemdatumprysverandering
Vleisvark04-3030.690.01
Spekvark04-3028.950.01
Worsvark04-3024.23-0.01

Die markaanwysers word verskaf deur AMT.