Markaanwysers

alles | graan | vrugte | groente | skaapvleis | beesvleis | bokke | pluimvee | varkvleis

Graan

itemdatumprysverandering
Wit mielies10-083,251.00-0.01
Geel mielies10-083,400.00-0.01
Koring10-085,745.000.02
Sojabone10-087,303.00-0.01
Sonneblomsaad10-0810,450.000.00
Sorghum10-084,230.000.00

Vrugte

itemdatumprysverandering
Piesangs10-088.080.08
Appels10-087.680.02
Lemoene10-082.940.00
Avokado's10-0824.570.04
Druiwe10-0858.320.00
Mango's10-087.440.16
Pere10-088.090.01
Pynappels10-087.710.11
Perskes10-0852.29-0.19
Suurlemoene10-084.410.01
Nectaries10-0842.810.73
Nartjies10-085.93-0.04
Bloubessies10-0836.83-0.08

Groente

itemdatumprysverandering
Aartappels (10 kg)10-0887.93-0.09
Tamaties10-0810.680.16
Wortels10-082.540.02
Uie10-082.55-0.03
Kopkool10-081.85-0.08
Knoffel10-0853.89-0.15
Spinasie10-081.970.10
Patats10-085.010.21
Soetrissies10-0815.700.21
Brandrissies10-087.01-0.10
Pampoene10-084.050.01
Sampioene10-0840.75-0.37

Skaapvleis

itemdatumprysverandering
Lamsvleis A2/310-0885.42-0.01
Stoorlam10-0844.950.02
Lamsvleis AB2/310-0876.910.00
Lamsvleis B2/310-0872.180.01
Lamsvleis C2/310-0868.760.01
Gemiddeld Skoonwol10-08163.40-0.02

Beesvleis

itemdatumprysverandering
Beesvleis A2/310-0851.720.00
Speenkalwers10-0838.200.00
Beesvleis AB2/310-0850.70-0.01
Beesvleis B2/310-0848.68-0.01
Beesvleis C2/310-0844.780.01

Bokke

itemdatumprysverandering
Boklammers (onder 30 kg)10-0869.660.02
Boklammers Medium (30 - 40 kg)10-0853.970.07
Boklammers Groot (meer as 40 kg)10-0843.160.04
Ooie (bokke)10-0845.910.03

Pluimvee

itemdatumprysverandering
Pluimvee gevries10-0829.260.02
Pluimvee vars10-0830.970.01
Pluimvee (IQF)10-0826.990.00

Varkvleis

itemdatumprysverandering
Vleisvark10-0828.120.01
Spekvark10-0826.400.02
Worsvark10-0821.920.01

Die markaanwysers word verskaf deur AMT.