Markaanwysers

alles | graan | vrugte | groente | skaapvleis | beesvleis | bokke | pluimvee | varkvleis

Graan

itemdatumprysverandering
Wit mielies04-163,103.00-0.01
Geel mielies04-163,246.00-0.02
Koring04-164,821.00-0.01
Sojabone04-166,975.00-0.03
Sonneblomsaad04-168,090.00-0.05
Sorghum04-164,260.000.00

Vrugte

itemdatumprysverandering
Piesangs04-1610.430.04
Appels04-167.460.01
Lemoene04-163.66-0.01
Avokado's04-1613.330.04
Druiwe04-1614.90-0.04
Mango's04-1620.280.06
Pere04-166.510.03
Pynappels04-167.48-0.05
Perskes04-1611.790.04
Suurlemoene04-164.90-0.03
Kaalperskes04-1610.52-0.27
Naartjies04-165.91-0.05

Groente

itemdatumprysverandering
Aartappels (10 kg)04-1641.75-0.11
Tamaties04-1619.630.01
Wortels04-165.25-0.15
Uie04-164.29-0.01
Kopkool04-163.85-0.13
Knoffel04-1657.560.06
Spinasie04-163.160.23
Patats04-164.630.04
Soetrissies04-1610.55-0.28
Brandrissies04-166.85-0.05
Pampoene04-162.630.16
Sampioene04-1625.53-0.44

Skaapvleis

itemdatumprysverandering
Lamsvleis A2/304-1684.640.01
Stoorlam04-1640.180.01
Lamsvleis AB2/304-1671.99-0.01
Lamsvleis B2/304-1667.050.01
Lamsvleis C2/304-1663.03-0.03
Gemiddeld Skoonwol04-16155.63-0.03

Beesvleis

itemdatumprysverandering
Beesvleis A2/304-1652.970.02
Speenkalwers04-1637.100.01
Beesvleis AB2/304-1651.830.03
Beesvleis B2/304-1648.500.03
Beesvleis C2/304-1645.020.03

Bokke

itemdatumprysverandering
Boklammers (onder 30 kg)04-1652.630.14
Boklammers Medium (30 - 40 kg)04-1646.890.10
Boklammers Groot (meer as 40 kg)04-1634.780.09
Ooie (bokke)04-1636.760.04

Pluimvee

itemdatumprysverandering
Pluimvee gevries04-1627.720.01
Pluimvee vars04-1627.940.04
Pluimvee (IQF)04-1626.920.03

Varkvleis

itemdatumprysverandering
Vleisvark04-1630.79-0.01
Spekvark04-1629.450.01
Worsvark04-1624.530.04

Die markaanwysers word verskaf deur AMT.